KAARDIMAKSE

Siit leiate vastuse küsimusele, et miks teie kontolt on BRONEERITUD (mitte veel maha arvatud) suurem summa, kui teenus pidanuks tegelikult maksma.

Näiteks teie pangakontolt on KIIRFOTO broneerinud 15€, aga teenus ise pidi maksma vaid 3€.

Selgitame tehingut:
Meie aparaatidel olevad Nayax kaardimakse terminalid on tootja poolt (kahjuks meist mitte sõltuvalt) programmeeritud väljastama teie pangale järgemööda kolm teadet:
1) broneering 15€
2) broneeringu vabastus 15€
3) kontolt maha arvamine tehingu tegelik maksumus (mis on meie aparaatides olenevalt siis kliendi valitud tehingust hinnavahemikus 2€-15€).
Kõik need teated edastatakse pangakaardi haldajale maksimaalselt 5 sekundi jooksul aga edasine panga poolne tehingute tegemise kiirus ei ole kahjuks enam meie võimuses vaid oleneb teie pangast.

Seda, et miks ja kui kaua seda summat broneeringus hoitakse, kahjuks meist enam ei sõltu vaid oleneb teie pangakaardi väljastaja tehingute lõpuleviimise kiirusest.

On panku, kes viivad oma tehingud lõpule samuti 5 sekundi jooksul aga on teinekord tulnud ka ette juhuseid, kus pangad on tehingut käsitlenud mitu päeva.

Loodame, et broneering vabastatakse teil juba õige pea ja vabandame tekkinud ebameelduvuste pärast.

Kui mingil põhjusel võetakse aga siiski teie kontolt maha suurem summa, siis võtke kindlasti meiega ühendust pretensiooni vormi kaudu.