KAARDIMAKSE

Siit leiate vastuse küsimusele, et miks teie kontolt on BRONEERITUD (mitte veel maha arvatud) suurem summa, kui teenus pidanuks tegelikult maksma.

Näiteks teie pangakontolt on KIIRFOTO broneerinud 16€, aga teenus ise pidi maksma vaid 3€.

Kindlasti teie pank selle suurema broneeringu vabastab ja võtab teie kontolt maha ainult selle summa, kui palju aparaat teile teenuse hinnaks näitas.

Selgitame tehingut:
Meie aparaatidel olevad Nayax kaardimakse terminalid on tootja poolt (kahjuks meist mitte sõltuvalt) programmeeritud väljastama teie pangale järgemööda kolm teadet:
1) broneering 16€
2) broneeringu vabastus 16€
3) kontolt maha arvamine tehingu tegelik maksumus (mis on meie aparaatides olenevalt siis kliendi valitud tehingust hinnavahemikus 0,4€-16€).
Kõik need teated edastatakse pangakaardi haldajale maksimaalselt 5 sekundi jooksul ja edasine panga poolne tehingute tegemise kiirus nende süsteemides ei ole kahjuks enam meie võimuses vaid oleneb teie pangast.

Seda, et kui kaua seda summat broneeringus hoitakse, kahjuks meie mõjutada ei saa vaid oleneb täielikult teie pangakaardi väljastaja tehingute lõpuleviimise kiirusest nende endas süsteemides.

On panku, kes viivad oma tehingud lõpule samuti 5 sekundi jooksul aga on teinekord tulnud ka ette juhuseid, kus pangad on tehingut käsitlenud mitu päeva.

Loodame, et broneering vabastatakse teil juba õige pea ja vabandame tekkinud ebameelduvuste pärast.

Kui mingil põhjusel võetakse aga siiski teie kontolt peale broneeringu vabastamist maha suurem summa, siis võtke kindlasti meiega ühendust pretensiooni vormi kaudu.