PRETENSIOONID

Kui teil on pretensioone meie pakutavate teenuste kohta või tekkinud probleem aparaadi kasutamisel,  siis palun täitke ära all olev vorm.
Kiirete küsimuste korral vastame telefonitsi numbril: 53000805 (vastame eesti keeles).

Kui teil tekkis küsimus kaardilt broneeritud summa suuruse kohta, siis vastuse oma küsimusele leiate siit: KAARDIMAKSE


Kui teie kaardilt on broneeritud suurem summa, kui aparaat tehingu maksumuseks näitas, siis muretsemiseks ei ole põhjust. Teie pank kindlasti kindlasti selle broneeringu vabastab ja võtab teie kontolt maha õige summa niipea, kui nad enda panga süsteemis selle tehingu lõpuni teevad.
Täpsemalt saate lugeda www.kiirfoto.ee/kaardimakse

Kui teie kaardilt on aga maha võetud tehingu maksumus kaks korda, siis täitke kindlasti pretensiooni vorm.

Kui vajate pilti ka digitaalselt failina, siis valides teenustest Dokumendifoto siis annab teile edasi kolm valikut. Nende kolme erinevus on paberile trükitava pildi suurus. Digigailid on kõigil kolmel ühesugused.
Valige teenus – Pildistage – Valige kas soovite pilte ainult paberil, ainult e-mailiel või nii paberile , kui failina emailile.

Aparaat saadab teile emailile fotofaili mille mõõdud on 1538x1977pix ja fail maht ca 1,08MB

Kui fotosessioon kulges tõrgeteta ja ekraanipeal näitas, et sessioon on lõppenud, siis võib teinekord võtta kuni 15 minutit aega, kuni foto jõuab teie emaili postkasti.
Paljuski sõltub see kohalikust interneti kiirusest ja teie emaili postkasti seadetest.

Kui fotoautomaadi ekraanile jääb ette kiri SAADA ning see ka mõne aja möödudes ekraanilt ei kao, siis kindlasti helistage kohe meie klienditoe telefonile 53000805 ja saame teie pildi aparaadist üles otsida.

Dokumendifotode valikus oleva “Viisa foto” alt trükib aparaat paberile 5 fotot, millede mõõdud on 3,5 x 4,5cm.
Digitaalse pildifaili mõõdud on 1538x1977pix ja fail maht ca 1,08MB

Kui vajate viisafotot näiteks USA viisa või mõne muu riigi viisa tarvis, kus on dokumendifotodele erinõuded, siis palun saatke enda pildifail koos sooviga aadressile abi@kiirfoto.ee. Kindlasti lisage, et millise riigi viisa foto nõuetele peab pilt vastama ja anname oma parima, et teie pilt õigesse vormingusse seada.